Overblog Follow this blog
Edit post Administration Create my blog

2015-02-22T13:36:26+01:00

Jak oszczędzać na biletach lotniczych?

Posted by Cenowy Mistrz
Jak oszczędzać na biletach lotniczych?

Już niedługo zbliży się czas, kiedy każdy z nas zacznie myśleć o wakacjach, a tym samym o biletach na samolot, który zawiezie w wymarzone miejsce. Wystarczy wiedzieć o kilku rzeczach, by znaleźć dobre okazje.

Na dalsze trasy nawet pół roku przed wylotem bilety są czasem w astronomicznych cenach. Jak pokazują wyliczenia Airline Rerting Service najkorzystniejsze ceny są mniej więcej 6 tygodniem przed wylotem. W tanich liniach przez tydzień albo dwa warto obserwować zmianę cen na bilety w danym kierunku, a te czasem zmieniają się bardzo często. Jest to związane z tym, że co pewien okres czasu pojawiają się pule tańszych biletów.

Osoby, które planują przedłużyć urlop o weekend muszą wiedzieć, że w niedzielę bilety są najdroższe. Dużo korzystniej zdecydować się na lot w poniedziałek, co pozwoli na generację oszczędności rzędu kilkuset złotych. Najtańszymi dniami na podróżowania są wtorek, środa i sobota. Poza tym większość promocji lotniczych zaczyna się w poniedziałki albo wtorki, przy czym te późniejsze są dla klienta bardziej opłacalne, bo powstają w wyniku odpowiedzi konkurencji. Warto pomyśleć także o tym, żeby zapisać się na newslettery linii lotniczych i mieć stały dostęp do promocji.

See comments

To be informed of the latest articles, subscribe:

comments

Girl Gift Template by Ipietoon - Hosted by Overblog