Overblog Follow this blog
Edit post Administration Create my blog

2014-12-08T18:50:38+01:00

Krokomierze

Posted by Cenowy Mistrz
Krokomierze

Ostatnio zacząłem przeglądać opaski do mierzenia aktywności. Czy jest sens inwestować w coś, co można zastąpić innymi urządzeniami? Przyjrzyjmy się więc tym opaskom do liczenia kalorii bądź krokomierzom bliżej.


Opaska jest na pewno wygodna, bo jest lekka, zakłada się ją na rękę i ponoć nie jest w ogóle odczuwalna podczas ruchu. Opaski są przeważnie wykonane z silikonu i wyglądają jak elektroniczne zegarki. Mają też funkcję zegarka, więc można je używać nie tylko podczas treningu, ale i przez cały czas. Dla kobiet - elegantek może być zniechęcająca silikonowa opaska, gdyż nie za bardzo można ją dopasować do ubioru i wygląda tak nieco technicznie i gadżeciarko. Mężczyznom natomiast taka stylistyka powinna odpowiadać.


Bateria w takim urządzeniu jest wytrzymała i nawet przez tydzień (w zależności od producenta i używania urządzenia) nie trzeba jej dodatkowo ładować.Zwykle takie krokomierze wyposażone są w liczniki kalorii, wyznaczają nam cele oraz podpowiadają, kiedy powinniśmy się obudzić. Technologia wprost wpycha się do naszego życia i przejmuje kontrolę nad naszym stylem. Oczywiście takie gadżety można synchronizować z telefonem i chwalić się znajomym z osiąganych wyników. Zainteresowani?

See comments

To be informed of the latest articles, subscribe:

comments

Girl Gift Template by Ipietoon - Hosted by Overblog