Overblog Follow this blog
Edit post Administration Create my blog

2014-09-22T17:56:03+02:00

Ciekawe i dobre oswietlenie na biurko?

Posted by Cenowy Mistrz
Ciekawe i dobre oswietlenie na biurko?

Jeśli uwielbiasz tak jak ja zakupy i uwielbiasz przynosić do domu coraz to nowsze gadżety to dziś pragnę Cię zachęcić do odwiedzenia http://importmania.pl. Jest to sklep internetowy, który posiada szeroki wybór produktów począwszy od fitnessu i artykułów kosmetycznych na artykułach biurowych skończywszy.


Jak wiecie albo i nie uwielbiam prace po nocach, czytanie do późna moich bestsellerowych powieści i wiele wiele innych rzeczy. Potrzebne mi są do tego oczywiście odpowiednie lampy, które zadbają nie tylko o wyjątkowe oświetlenie ale też będą nowoczesne i wyjątkowe.


Ostatnimi czasy moja lampka na biurko skończyła swoją żywotność także poszukiwałam czegoś nowego ale i nowoczesnego - innego niż wszystko w supermarketach.


Znalazłam wyjątkową Lampkę na biurko 7W (LED) Model: LX300 producenta Luxen.

Ujął mnie nie tylko jej designerski wygląd ale i fakt, iż pobiera 1/3 energii mniej niż zwykła żarówka. Lampa posiada dotykowy panel sterujący a także system LIVING COLOR, którego zadaniem jest dopasowanie koloru światła do pomieszczenia i nastroju. Plusem jest jej giętka konstrukcja, która pozwala mi ją ustawić a każdej pozycji (nawet jeśli chcę ją zabrać ze sobą do łóżka).


Nie ukrywam, że rzadko robię zakupy w internecie. Jednak tym razem się odważyłam, gdyż nie mogłam nigdzie takowej znaleźć. Okazało się, że moje obawy był zbędne - towar przyszedł po kilku dniach, bezproblemowo, wprost do mojego domu. Myślę, że nie tylko nada się dla mnie ale też dla Waszych dzieci jak i do pracy.

See comments

To be informed of the latest articles, subscribe:

comments

Girl Gift Template by Ipietoon - Hosted by Overblog