Overblog Follow this blog
Edit post Administration Create my blog

2014-05-22T00:20:04+02:00

Super kunsztowne delikatesy

Posted by Cenowy Mistrz
Super kunsztowne delikatesy

Liczba bogatych osób zdecydowanie nam rośnie, a to sprawia, że rosną ich apetyty na bardziej wyszukane produkty. Nie chodzi tu o to, że takie osoby są zainteresowane wyrobami premium, jakie coraz częściej pojawiają się na półkach dotychczasowych dyskontów i supermarketów (pisałem o tym w ostatnim wpisie). Nie, tacy ludzie mają znacznie większe oczekiwania. W ostatnim czasie w naszym kraju powstało wiele naprawdę elitarnych delikatesów (także internetowych), w których można kupić najdroższe przysmaki z całego świata.

Mięso? Proszę bardzo. W ofercie takich sklepów lub delikatesów znaleźć można takie przysmaki, jak steki z argentyńskich królików, polędwice z brazylijskiej wołowiny czy niewielkie, francuskie kurczaki, karmione jedynie kukurydzą i mlekiem. Są również kunsztowne wyroby wędliniarskie, na przykład szlachetne terryny z borowikami, truflami czy innymi wyszukanymi dodatkami. Są też bardziej egzotyczne i jeszcze droższe produkty, jak mięso strusi, steki z krokodyla czy prawdziwa dziczyzna.

Są wspaniałe, włoskie wędliny, których cena potrafi przekroczyć nawet i dwieście złotych za kilogram.

Amatorzy owoców morza również nie powinni czuć się zaniedbani. W ofercie takich sklepów znaleźć można szereg wspaniałych rzeczy, od świeżych ostryg, do całych, mrożonych lub przygotowanych homarów, różnych rodzajów krewetek i ryb, które występują tylko w niektórych rejonach świata. Polędwica z tuńczyka albo stek z rekina – wybór należy do kupującego. A na deser- czekoladowe przyjemności. I to nie tylko z Belgii, która uważana jest za producenta najlepszych łakoci na świecie. Mamy w ofertach takich sklepów czekoladki szwajcarskie, hiszpańskie, z krajów latynowskich czy nawet z Japonii.

I dzięki świetnie zaopatrzonym delikatesom można odbyć kulinarną podróż po całym świecie, nie ruszając się w ogóle z domu.

See comments

To be informed of the latest articles, subscribe:

comments

Girl Gift Template by Ipietoon - Hosted by Overblog